Чохли для вудок та тубуси для спінінгів

Вважаєте, що тільки ви не можете обійтися без одягу? Вона потрібна і вашим рибальські снасті! Чохли для вудок та тубуси для спінінгів - те, що захистить інвентар від пошкоджень і засмічення механізму.
Інтернет-магазин поряд з іншими аксесуарами для активного відпочинку пропонує широкий вибір цих виробів для завзятих рибалок.

ПЕРЕЙТИ В МАГАЗИН

Чохли для вудок

Чохли для вудок виконані з щільного сумковою матеріалу, який зручний в «похідних умовах». Вони залишаться цілими, навіть якщо зачепляться гілку або цвях. Строката, немарка забарвлення дуже практична. А в чорному виконанні виглядає такий футляр надзвичайно елегантно. Водонепроникне покриття всередині виробу і спеціальне просочення не дозволить волозі проникнути всередину, тому снасті надійно захищені від корозії. Окремі вироби можуть одночасно вміщати до 4 предметів, що зручно і для транспортування, і для зберігання в домашніх умовах.
Чохли для удочекпредставлени в м'якому і напівжорсткому виконанні. Посилені моделі мають каркас жорсткості, ніж захищають свій вміст від деформації. Блискавка збоку по всій довжині у вироби дозволяє витягувати снасті без ризику пошкодити вудилище або котушку. Деякі з представлених моделей мають додаткові кишені для інших аксесуарів, без яких не обійтися на риболовлі. Перевага м'яких футлярів - їх легкість і проста конструкції.

Тубуси для спінінгів

Популярністю серед рибалок користуються тубуси для спінінгів, які теж представлені в нашому магазині. Ще їх називають жорсткими чохлами. Їх виробляють, також і на Україні, що робить продукцію доступною широкому колу покупців.
Для виробництва тубусів теж використовують зносостійку і міцну сумковою тканину. Внутрішня частина оброблена водонепроникним покриттям, для каркаса використовували пластик первинної обробки. Для зручності користування тубуси для спінінгів можуть мати кілька бігунків, а силові з'єднання часто дублюються посиленими заклепками.

Чи можна обійтися без тубуса або чохла?

Так можна. Але чи варто? Адже ваша вудка або спінінг, вартість яких іноді досягає декількох сотень доларів, залишиться беззахисною перед вологою, пилом, брудом, швидко покриється подряпинами, особливо при транспортуванні або в поході. Чи варто ризикувати?
Купуючи чохли для вудок або тубуси для спінінгів, ви не тільки захищаєте снасті, але й заощаджуєте простір в будинку і багажнику авто. Крім того, в громадському транспорті і ви, і оточуючі будуть захищені від випадкових травм, які можна нанести вудилищем.

Як вибрати чохол або тубус?

  1. Матеріал, з якого виготовлений футляр, повинен бути досить щільним.
  2. Добре, якщо тканина або підкладка мають водовідштовхувальні властивості.
  3. Аксесуари бувають для вудилищ з прикріпленою котушкою і для окремого корпусу.
  4. Якщо обираєте футляр для декількох вудилищ, то наявність стрічок з липкою фіксацією забезпечить більшу безпеку.
  5. Зверніть увагу на наявність додаткових кишень: у них можна переносити навіть предмети багажу - рукавички, гаманець, запальничку і навіть парасолю.
  6. Наявність плечового ременя дуже зручно, якщо вам часто доводиться добитися до місця риболовлі пішки або на велосипеді.
  7. Велика млинця незручна, якщо на риболовлю ви добираєтеся особистим чи громадським транспортом через обмеженість простору.

Чехлы и тубусы

Чохли та тубуси рибальські снасті потрібні не менше, ніж людині - одяг. Різноманітність моделей, розмірів, форм, а також доступна ціна дають можливість вибрати той аксесуар, який потрібен саме вам.

Недавно просмотренные товары